Privatumo politika

Vertiname Jūsų privatumą, todėl šioje privatumo politikoje (toliau - Privatumo politika) pristatome kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis bei kokias Jūsų teises užtikriname. Ši Privatumo politika paremta ES Bendruoju asmens duomenų reglamentu Nr. 2016/679 ir kitais taikytinais duomenų apsaugos teisės aktais. Taikome visas protingas technines ir administracines priemones, kad Jūsų asmens duomenis būtų apsaugoti nuo praradimo ir neleistino naudojimo.

Kas mes?

Mūsų rekvizitai:

  • UAB Jape LT

  • įmonės kodas: 302569836

  • Buveinės adresas: Prūsų g. 1, Didžiasalio k., LT-13264 Vilniaus r., Lietuva

  • El. paštas: info@artfence.lt

  • Tel. numeris: +37061536000

Kokius duomenis apie Jus mes renkame?

Mes galime rinkti ir saugoti tokius asmens duomenis:

  • Jūsų vardą ir elektroninį paštą, jeigu pasirenkate pateikti mums užklausą dėl tvoros.

  • Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums (pavyzdžiui: vardas, pavardė, telefono numeris, el. paštas, adresas ir pan.)

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

Jūs galite apsilankyti svetainėje neatskleisdami mums jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų jus atpažinti kaip konkretų asmenį. Jei vis dėlto norite pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis, pavyzdžiui pateikti informaciją užpildydami formą, galite pateikti mums asmens duomenis, tokius kaip el. pašto adresas, vardas ir pan. Galite pasirinkti nepateikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tuomet gali nepavykti pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, jūs negalėsite susisiekti su mumis tiesiogiai iš svetainės.

Kam šiuos duomenis naudojame?

Mes renkame tik tuos asmeninius duomenis, kurie yra būtini mūsų teikiamų paslaugų teikimui ir tik su jūsų sutikimu. Šiuos duomenis mes naudojame siekdami kokybiškai suteikti savo paslaugas, išrašyti PVM sąskaitas faktūras bei palaikyti komunikaciją kol teikiame paslaugas.

Kam atskleidžiame Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmeninius duomenis neperduodame jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

  • Jei yra sutikimas asmens duomenų atskleidimui.

  • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ir kurių nekontroliuojame.Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas. Rekomenduojame atkreipti dėmesį, kai išeinate iš mūsų svetainės ir perskaityti kiekvienos svetainės, kuri gali rinkti asmeninę informaciją, privatumo pareiškimus.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.