Paslaugos

Specializuojamės skardinių tvorų, kiemo vartų ir vartelių gamyba bei jų montavimu

01

Tvorų gamyba

Tvoros gaminamos naudojant modernias automatines metalo pjaustymo ir lankstymo stakles, apsaugančias metalą nuo pažeidimų, kurie galėtų kilti lankstant tvoras rankiniu būdu. Gaminame ir įvairius priedus tvoroms - parapetus pamatui, skardines kepures mūriniams stulpams ir kt.

02

Kiemo vartų ir vartelių gamyba

Gaminame stumdomus ir dvivėrius aliuminius kiemo vartus bei vartelius. Virinimui naudojame TIG būdą, kuris reikalauja kruopštumo ir pasižymi aukšta suvirinimo kokybe bei estetiška siūlės išvaizda. Atliekant virinimo darbus, aliuminio profilių kraštai yra išfrezuojami 45 laipsnių kampu, taip padidinant suvirinimo plotą. Montavimui naudojame aukštos kokybės CAIS ir Locinox prekių ženklų furnitūras.

03

Montavimas

Nors mūsų gaminamas tvoras nesudėtinga sumontuoti savarankiškai, prireikus pagalbos teikiame ir montavimo paslaugas. Mūsų montuotojų komanda dirba greitai ir profesionaliai. Atliekame remontinius ir garantinius darbus.

04

Matavimas ir sąmatų sudarymas

Atliekame matavimus bei sudarome sąmatas. Taip pat konsultuojame įvairiais aptvėrimo klausimais, padedame parinkti tinkamą spalvą, tvoros profilį, vartų tipą ir kt.